Fakty48.pl

Najświeższe informacje z twojego miasta.

Powiesiła się bo nie zaliczyła wyzwania z like i komentarzami na facebooku

Powiesiła się bo nie zaliczyła wyzwania z like i komentarzami na facebooku.

Młoda dziewczyna w wieku 16 lat podjęła się wyzwania na facebooku pisząc do firmy z prośbą o sukienkę w zamian za 2 tysiące polubień i 1 tysiąc komentarzy. Dziewczyna długo próbowała, aż w końcu niewytrzymała. Poniżej znajduje się zrzut ekranu, na którym rzuca wyzwanie firmie.

Wielu użytkowników wysyła wiadomości "dla żartu" o wulgarnej treści i jednoznacznych propozycjach, a potem udostępnia je w serwisach. Młodzież szybko chwyta trend i idzie w tę stronę. ale ci, co nie przespali okazji, wciąż promują swoje firmy, usługi i produkty niemal za darmo. Bo każdy screen zawiera logotyp, nazwę danego miejsca, a udostępniony w sieci fanpejdży, prędko uzyskuje znaczną część kciuków i komentarzy, o których mowa w "dealu", widzi je coraz więcej osób, a jeśli treść wiadomości jest zabawna i chwytliwa, jest szansa, że fotka zyska na popularności nawet już po fakcie. Bo nic w internecie nie umiera. - Portale społecznościowe świetnie służą jako reklama, dla nas darmowa kolacja to nie problem. A jeśli ktoś na to zapracuje zdobywając like, to nie ma problemu - tłumaczy nam pan Patryk z ajiSUSHI w Warszawie - restauracji, która "bierze udział" w zabawie. Cały proces przypomina efekt kuli śniegowej - jedno polubienie napędza kolejne, a udostępnienia robią swoje. Właścicieli lokali cieszy taka kolej rzeczy, a ci bardziej przezorni i doświadczeni internauci pytają, w czym tkwi haczyk. Czy lokale faktycznie respektują zasady tej gry?

Dziewczyna nagrała swój ostatni film

Materiał dostępny tylko dla osób powyżej 13 roku życia, aby oglądać zaloguj się przez facebooka
Komentarze z Facebook'a:

INFORMACJE

Informacje które wcześniej pojawiały się w osobnym serwisie, od 1 lipca będzie można znaleźć w zakładce "wiadomości lokalne" w obrębie serwisu. Nadal z takim samym zaangażowaniem redakcja będzie śledzić wydarzenia w poszczególnych województwach. Strona ma charakter satyryczny a informacje zawarte na stronie są nieprawdą. Korzystasz ze strony na własną odpowiedzialność.